Selçuk Sports, canlı basketbol ve futbol maç yayınlarını ücretsiz bir şekilde kullanıcılarıyla paylaşan bir internet platformudur. Çok uzun yıllardır bu sektörde yer alan Selçuk Sports, futbol ve basketbol yayını denildiği zaman akla ilk gelen sitelerden biridir. Site, ilk başta sadece mevcut karşılaşmaların canlı yayınlarını yapmak üzere hazırlanmış olsa da artık günümüzde spor alanında farklı çalışmaları da bulunmaktadır. Maç severler internet üzerinden selçukspor maç izle araması yaparak canlı maç izleme keyfini rahatlıkla yaşayabilirler.

 


  Selçuk Sports Yayın Kalitesi

 

Selçuk Sports ekibi izleyicilerine en iyi yayın kalitesini sunabilmek adına durmadan çalışmaktadır. Platformda her maç üzerine çeşitli kaynaklardan yayın akışı vardır. Yani herhangi bir maçın birinci kaynağında bağlantı kopmaları ve ya kesintiler yaşandığı zaman izleyiciler ikinci veya üçüncü bir yayın kaynağına geçerek maçı takip etmeye devam edebilirler. Selçuk SPORTS Sitesi üzerinden yapılan yayınların tümü HD kalitededir. Ancak yeterli internet paketiniz yoksa ve mevcut yayınları daha düşük kalitede takip etmek istiyorsanız, sayfadaki video oynatıcının alt kısmında yer alan ayarlar sekmesinden yayının kalitesini düşürüp arttırabilirsiniz.

 

  Selçuk Sports Üzerinden Yayın İzlemek Ücretli Mi?

 

Selçuk Sports platformu kullanımı tamamıyla ücretsizdir. Yayınları izlemek veya sohbet menüsünü kullanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Aynı zamanda yayınları izleyebilmek için site sizden üyelik açmanızı da istemez. Ancak sitenin sohbet alanını kullanmak istiyorsanız bu durumda kendinize bir rumuz belirleyebilirsiniz ve bu rumuz ile sohbetinizi kolaylıkla devam ettirebilirsiniz.

 

  Selçuk Sports'un Mobil Uygulaması Var Mı?

 

Selçuk Sports, canlı maç yayını sektöründe önde gelen platformlardan birisi olarak elbette android uygulamaya sahiptir. Ancak bu uygulama Google Play üzerinde bulunmuyor, sitenin ana sayfasının en üst kısmında, uygulamayı apk olarak indirmenizi sağlayan bir link mevcuttur. Bu linke tıklayarak mobil android uygulamasını indirebilirsiniz, gerekli kurulumları tamamladıktan hemen sonra bu mobil uygulama üzerinden platforma erişim sağlayabilirsiniz.

 

 Selçuk Sports, maç severlerin iletişimlerine imkan sağlamak için bir de sohbet bölümünü geliştirmiştir. Bu bölüm üzerinden diğer izleyiciler ile görüş ve bilgi alışverişinde bulunabilir, diğer izleyicilere düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Tabi ki Sohbet bölümünün amacına uygun ve düzenli çalışması için bazı kurallar vardır. Bu bölüm üzerinden diğer izleyicilere hakaret etmemelisiniz. Aynı mesajı birden çok kez göndermemeye dikkat etmelisiniz. Siz de bu basit kurallara uyarsanız sohbet bölümünü daha güvenli ve yararlı bir şekilde tüm maç severler ile kullanabilirsiniz.